DARMOWA DOSTAWA od 150 zł

Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

PRODUKTY SYPKIE I ZBOŻOWE

( ilość produktów: 70 )

Produkty zbożowe są podstawowym składnikiem niemal każdej diety. Stanowią źródło węglowodanów, a także wielu substancji odżywczych zapewniających prawidłowe funkcjonowanie organizmu. Kasze, makarony czy mąki oferowane w sprzedaży masowej nie zawsze mają odpowiednią jakość, a poza składnikami odżywczymi zawierają też wiele dodatkowych utrwalaczy chemicznych. Żeby ich uniknąć, warto sięgnąć po ekologiczne produkty sypkie, które przyniosą wymierne korzyści organizmowi.

Ekologiczne produkty zbożowe

Produkty sypkie ekologiczne to wyroby wytwarzane na mniejszą skalę, jednak w ściśle określonych warunkach. Brak w nich zbędnych wypełniaczy i środków chemicznych, które mają na celu poprawę walorów smakowych czy wydłużenie okresu ważności. Zarówno ziarna, jak i wszystkie dodatki pochodzą z ekologicznych upraw. Nawet makarony nie zawierają zbędnych dodatków, a zwłaszcza pochodzenia zwierzęcego.

Wszystkie oferowane produkty zbożowe są produktami pochodzącymi z plantacji we Włoszech. Tam od momentu siewu, aż do pakowania są poddawane rygorystycznym kontrolom i ściśle określonym procedurom. Do ich uprawy nie stosuje się żadnych sztucznych nawozów, a ziarna nie ulegają opryskowi. Ponadto, wszystkie metody przetwarzania i wytwarzania produktów zbożowych mają na celu utrzymanie naturalnego składu. Dzięki temu otrzymujesz produkt bogaty w składniki odżywcze i całkowicie zdrowy dla organizmu.

Produkty sypkie w sklepie Ecowybrane.pl

W naszym sklepie znalazły się produkty zbożowe i sypkie w różnych wariantach. Sporą grupę stanowią makarony, czyli charakterystyczne składniki dań włoskich i śródziemnomorskich. Możesz wybrać klasyczne makarony z maki białej, jak i pełnoziarniste o ciemniejszym kolorze i większej ilości składników odżywczych. Makarony są też zróżnicowane pod względem kształtu. Oprócz długich nitek wykorzystywanych do przygotowania popularnego spaghetti możesz sięgnąć także po świderki, rurki, czy charakterystyczne włoskie makarony pappardelle.

Poza makaronami, w naszym asortymencie znalazły się produkty sypkie, które mogą być wykorzystywane jako baza do innych dań. Są to między innymi kasze jęczmienne czy gryczane, a także mąka orkiszowa i brązowy ryż. Wszystkie wyroby są całkowicie suche, dlatego bez obaw można je przechowywać przez długi czas. Niewielkie opakowania pozwalają też na stosunkowo szybkie zużycie zawartości i ograniczenie do minimum przechowywania otwartych pojemników. Z kolei ich atrakcyjny wygląd i sygnatura gospodarstwa sprawiają, że możesz potraktować je jako prezent.

pixel