DARMOWA DOSTAWA od 150 zł

Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Pozostałe przetwory z warzyw: karczochy, pomidory

( ilość produktów: 19 )

Warzywa powinny stanowić ważną część diety człowieka, ponieważ dostarczają mu minerałów, witamin i składników odżywczych niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania. Dlatego niezwykle ważne jest to, aby spożywać produkty dostarczające maksymalnie dużo składników odżywczych i pochodzące z ekologicznych upraw. W tej grupie znalazły się przetwory z warzyw wytworzone właśnie na bazie takiego materiału. Gotowe produkty zawierają tylko składniki roślinne, a brak w nich dodatków w postaci chemicznych wypełniaczy czy substancji podkreślających smak. Dzięki temu polecane są wszystkim osobom, którym zależy na spożywaniu zdrowych posiłków.

Przetwory z warzyw uprawianych ekologicznie

Do przygotowania dań wykorzystano w pełni wartościowe pomidory i karczochy pochodzące z ekologicznych farm we Włoszech. Takie warzywa rosną na certyfikowanych plantacjach, gdzie cały proces wzrostu i przetwarzania warzyw prowadzony jest metodami rzemieślniczymi. Na ich wyjątkowy smak wpływa stosowanie naturalnych nawozów pochodzących z odpadów z przetwórstwa i możliwość dojrzewania na słonecznych włoskich stokach. Ponadto karczochy i inne warzywa przetwarzane są w taki sposób, żeby zachować ich składniki odżywcze.

Przetwory z warzyw w ofercie sklepu Ecowybrane.pl

W naszym sklepie znalazły się przetwory z warzyw pochodzących z włoskich plantacji. Oferujemy pomidory w kilku wariantach, dostarczane w kawałkach lub w postaci przecierów. Ponadto nasz asortyment zawiera pomidory suszone w oliwie z oliwek, co jest charakterystycznym dodatkiem kuchni włoskiej. Równie dużą popularnością w tym rejonie cieszą się karczochy pieczone, które znalazły się w marynacie z octu i oleju słonecznikowego.

Wszystkie przetwory z warzyw nadają się jako dodatek do potraw albo składnik poprawiający ich smak. Możesz wykorzystać je do przygotowania aromatycznego dania lub potraktować jako prezent dla miłośnika włoskich smaków. Wszystkie produkty są zamknięte w szklanych słoikach i estetycznie zapakowane, dlatego będą stanowiły atrakcyjny podarunek.

pixel