DARMOWA DOSTAWA od 150 zł

Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Czekolady surowe Crude RAW

( ilość produktów: 4 )

Czekolada uznawana jest za smakołyk, który poprawia samopoczucie i sprzyja zdrowiu, a ponadto ma wyjątkowy smak. Te właściwości niesłusznie przypisujemy produktom wytwarzanym na dużą skalę i oferowanym w marketach. Na taką opinię zapracowała tylko czekolada surowa, czyli produkt wytwarzany w nieco innej technologii. Sam proces jest mniej skomplikowany, jednak wymaga więcej czasu i cierpliwości, co wpływa na koszt produktów. Jednak dopiero taka czekolada ma wyjątkowy smak i wszystkie właściwości charakterystyczne dla tych produktów. Przekonaj się jakie wartości odżywcze posiada surowa czekolada!

Czekolada surowa - co to jest?

Czekolada surowa raw jest produktem wykonywanym w klasycznej technologii. Ziarna pozostawione są do powolnej fermentacji, a następnie poddawane suszeniu. Nie praży się ich, jak ma to miejsce przy standardowych technologiach, a także nie wypala w wysokich temperaturach. Nie dodaje się też żadnych substancji dodatkowych: konserwantów, cukrów, tłuszczów czy innych. Jedynym procesem jest mieszanie składników na zimno, czyli w temperaturze nieprzekraczającej 42 stopni Celsjusza. Tak przygotowana czekolada surowa ma sprawdzony skład, a także utrzymuje większość wartości odżywczych i składników prozdrowotnych.

Przygotowana na zimno czekolada surowa bez cukru jest produktem dietetycznym. To także bogate źródło chromu, cynku i potasu oraz magnezu, które znajdują się w wysokiej jakości ziarnach ekwadorskich kakaowców. Zawiera też składniki, które wywołują stany euforyczne, dlatego kilka kostek czekolady może poprawić samopoczucie. Nie można zapominać o przeciwutleniaczach opóźniających rozwój komórek rakowych.

Czekolady surowe w ofercie Ecowybrane.pl

W ofercie naszego sklepu można znaleźć czekoladę Crude RAW, która wykonywana jest właśnie w tej technologii. Każdy etap procesu produkcji podlega ścisłej kontroli, dzięki czemu trafia do Ciebie ekologiczny produkt o znakomitych właściwościach prozdrowotnych. Oferujemy czekolady surowe gorzkie przygotowane tylko z kakao bez żadnych dodatkowych składników uzupełniających i stworzone z myślą o smakoszach. Dodatkowo w naszej ofercie znajdują się słodsze produkty o mniejszej zawartości kakao i uzupełnione cukrem z palmy kokosowej.

Nasza surowa czekolada oferowana jest w estetycznych i ekologicznych opakowaniach. Poszczególne warianty różnią się kolorem, dlatego z łatwością można odróżnić od siebie produkty z odpowiednią zawartością kakao. Każda czekolada surowa wyróżnia się zatem na tle innych nie tylko unikalnym składem, ale także charakterystycznym opakowaniem. Dzięki temu surowe czekolady mogą stanowić uzupełnienie prezentu dla bliskiej osoby lub stać się częścią asortymentu sklepu ze zdrową żywnością.

pixel