DARMOWA DOSTAWA od 150 zł

Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Zdrowe napoje ekologiczne

( ilość produktów: 52 )

Owoce i warzywa są jednymi z najlepszych źródeł cennych witamin i składników mineralnych. Duża zawartość wody pozwala tworzyć z nich pyszne soki i syropy. Wybierając wysokiej jakości napoje ekologiczne, nie tylko dostarczasz organizmowi ważnych składników odżywczych, ale także dbasz o odpowiednie nawodnienie. W tej kategorii sklepu Ecowybrane.pl znajdziesz zdrowe napoje dla dzieci i dorosłych.

Napoje ekologiczne – co to jest?

Na sklepowych półkach znajdziesz wiele napojów. Niestety większość z nich w swoim składzie na pierwszym miejscu ma cukier lub inne dodatki, a sam sok owocowy pochodzi z koncentratów. Jeśli dbasz o swoje zdrowie i dietę, unikaj tego typu produktów, a zamiast nich wybierz napoje ekologiczne.

Surowce, z których produkuje się napoje BIO, uprawiane są na gospodarstwach ekologicznych, o czym świadczą przyznane certyfikaty. Owoce nie były wcześniej nawożone sztucznymi nawozami ani pryskane chemikaliami, dzięki czemu pozyskiwany z nich sok jest w pełni bezpieczny dla zdrowia. Metody produkcji napojów ekologicznych pozwalają zachować długą przydatność do spożycia i jednocześnie nie pozbawiają soku cennych substancji. Sok z czarnego bzu nadal zawiera olbrzymią ilość witaminy C, która wpłynie pozytywnie na Twoją odporność.

Zdrowe napoje dla dzieci

W tej kategorii znajdziesz napoje BIO pozyskiwane z owoców cechujących się wysoką wartością odżywczą. Są źródłem wielu cennych dla zdrowia składników mineralnych i witamin. Dostępne są soki z rokitnika czy czarnych malin, a także soki z warzyw.

Napoje ekologiczne pozwolą Ci włączyć do diety dziecka dodatkowe porcje warzyw i owoców. Dzięki temu dostarczysz swojemu dziecku cennych składników odżywczych, których tak potrzebują do prawidłowego rozwoju. W tej kategorii znajdziesz zdrowe napoje dla dzieci. Możesz wybrać pyszne soki owocowe BIO i herbaty mrożone BIO, które uzupełnią drugie śniadanie w szkole. Sięgnij również po zdrowe syropy i samodzielnie stwórz zdrowy napój, który podasz dziecku do śniadania czy kolacji.

pixel