DARMOWA DOSTAWA od 150 zł

Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

OLIWY, OLEJE, OCTY

( ilość produktów: 21 )

Kuchnia śródziemnomorska słynie z wykorzystania owoców winogron, a także oliwy z oliwek. Zarówno ocet ekologiczny pochodzący z soku gronowego, jak i oliwa z oliwek i olej, są charakterystycznymi dodatkami do wielu dań i potraw. W naszym sklepie oferujemy przetwory pochodzące z owoców dojrzewających na stokach włoskich wzniesień. Tłoczone jeden raz na zimno, charakteryzują się unikalnym aromatem i smakiem, a także zachowują wszystkie najważniejsze właściwości odżywcze.

Oleje, octy i oliwy ekologiczne

O ekologicznym charakterze przetworów świadczy ich pochodzenie. Wszystkie produkty zostały wytworzone z owoców uprawianych na ekologicznych włoskich plantacjach. Nawożone są naturalnym kompostem pozostałym z odpadów po przetwórstwie, dlatego nie chłoną żadnych chemicznych dodatków. Do tłoczenia oleju zbierane są tylko owoce dobre gatunkowo i o odpowiedniej dojrzałości, a zaraz po tłoczeniu są pakowane do pojemników. Z kolei ocet ekologiczny powstaje w procesach powolnej fermentacji. Kontrola procesów i sumienne przeprowadzanie wszystkich prac pozwalają na uzyskanie certyfikatów ekologicznych przez wszystkie oferowane przez nas przetwory.

Oferta przetworów ekologicznych w sklepie Ecowybrane.pl

W naszym sklepie znajdują się różnego rodzaju produkty pochodzące z tłoczenia. Sporym uznaniem cieszy się oliwa z zielonych oliwek extra virgin, czyli pochodząca z pierwszego tłoczenia. Dzięki temu uzyskuje nie tylko znakomity aromat i walory smakowe, ale także zachowuje wiele substancji odżywczych. W kuchni włoskiej ceniony jest także ocet ekologiczny, który może mieć charakterystyczny aromat związany z miejscem przechowywania.

Olej i ocet ucieszą podniebienia wszystkich miłośników włoskiej kuchni. Mogą być też znakomitym dodatkiem do dań serwowanych w tematycznych restauracjach i trattoriach. Większość produktów jest zapakowana w dekoracyjne butelki, utrzymane we włoskiej stylistyce. Dzięki temu możesz potraktować je jako prezent dla bliskiej osoby lub wyposażyć nimi własny sklep ze śródziemnomorskimi produktami.

pixel