DARMOWA DOSTAWA od 150 zł

Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Znak jakości Demeter

( ilość produktów: 30 )

Zadbaj o to, co jesz i wybierz produkty Demeter. W ofercie naszego sklepu Ecowybrane.pl dostępne są między innymi pomidorowe przetwory produkowane przez gospodarstwa ekologiczne stosujące uprawę biodynamiczną. Pozyskiwane do ich produkcji surowce hodowane są zgodnie z naturą. Ponadto wyróżniają się ciekawymi kompozycjami smakowymi. Wzbogacą Twoje dania przygotowywane na co dzień i na wyjątkowe okazje. Wybierając produkty Demeter, dbasz nie tylko o swoje zdrowie, ale także naturę.

Co daje certyfikat Demeter?

Na sklepowych półkach znajdziesz wiele produktów spożywczych. Choć mają taki sam skład, pozyskiwane są z zupełnie innych jakościowo surowców. Mniejsze wartości odżywcze będzie miał przecier produkowany z pomidorów nawożonych sztucznymi produktami i pryskanych środkami owadobójczymi niż ten pochodzący z upraw ekologicznych. Jak je rozpoznać i wybrać produkt najwyższej jakości?

Oznaczenie certyfikatem Demeter przyznawane jest gospodarstwom ściśle przestrzegającym zasad zrównoważonego rozwoju, stosującym jedynie naturalne środki ochrony roślin i nawozy naturalne. Jakość Demeter przyznawana jest wyselekcjonowanym produktom pochodzącym z surowców hodowanych według zasad upraw biodynamicznych. Podczas ich wytwarzania stosuje się metody pozwalające na zachowanie wszystkich wartości odżywczych. Wybierając produkty Demeter, masz pewność, że na Twoim talerzu znajduje się produkt zdrowy, którego produkcja jest bezpieczna dla środowiska.

Produkty z pieczęcią Demeter

W tej kategorii sklepu znajdziesz między innymi przecier pomidorowy passata z dodatkiem grillowanej cukinii czy borowików, który może stać się podstawą wielu warzywnych sosów do makaronu. Wszystkie produkty mają znak jakości Demeter. Wyróżniają się zatem najwyższą jakością, ale także smakiem. Niekonwencjonalne połączenia składników pozwolą Ci wprowadzić świeży smak do swoich dań. Wypróbuj już teraz produkty Demeter i wprowadź nową jakość do swojej kuchni.

pixel