DARMOWA DOSTAWA od 150 zł

Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Przedstawiamy nasze marki - Perche Ci Credo

2021-10-26
Przedstawiamy nasze marki - Perche Ci Credo

Przedstawiamy nasze marki- Perche Ci Credo!

"Ponieważ w to wierzę"

Perche Ci Credo to marka, która powstała z miłości do jedzenia i gotowania. Manufaktura tworzy nowoczesne produkty w oparciu o tradycyjne, przekazywane z pokolenia na pokolenie receptury. Jej założyciel Enrico De Lorenzo wiele lat pracował jako konsultant dla wiodących włoskich producentów żywności. Po latach gromadzenia doświadczenia i wiedzy postanowił stworzyć swoją własną manufakturę . "Perche Ci Credo" w dosłownym tłumaczeniu na język polski znaczy "Ponieważ w to wierzę". Nazwa firmy nawiązuje do filozofii założyciela, wierzy on, że dobre produkty mogą być tworzone tylko z naturalnych, najwyższej jakości składników, oraz z ogromnym poszanowaniem tradycyjnych receptur.
Produkty Perche Ci Credo są wyjątkowo aromatyczne i pełne smaku. W swoich recepturach używają tylko ekologicznych pomidorów pochodzących z regionu Salento w południowych Włoszech. Bliskość morza oraz intensywne słońce nadają im wyjątkowy aromat. Przetwarzane są w przeciągu kilku godzin od zbioru. Pasteryzowane w niskich temperaturach, żeby zachować wszystkie wartości odżywcze.


Perche Ci credo na ecowybrane.pl


Na ecowybrane.pl znajdziecie aromatyczne, gotowe sosy pomidorowe od Perche Ci Credo. Do wyboru mam różne smaki, wzbogacone o zioła oraz świeże warzywa. Niezwykle aromatyczne, nie wymagają dodatkowego przyprawiania. Od razu po otwarciu gotowe do użycia. Doskonale sprawdzają się jako dodatek do makronów.

Pokaż więcej wpisów z Październik 2021
pixel