DARMOWA DOSTAWA od 150 zł

Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Przedstawiamy nasze marki – Cooperativa Agritur!

2022-03-17
Przedstawiamy nasze marki – Cooperativa Agritur!

Przedstawiamy nasze marki – Cooperativa Agritur!  

Z miłości do przyrody

Gospodarstwo Agritur położone jest na malowniczych terenach Parku Narodowego Corno, w okolicach Bolonii. Kooperatywa została założona w 1989 roku przez grupę miłośników lokalnej przyrody i jej zasobów naturalnych. Szukali oni pracy, która pozwoli im na codzienne cieszenie się otaczającą ich dziewiczą naturą i tak powstał pomysł stworzenia manufaktury specjalizującej się w uprawie i przetwórstwie lokalnie uprawianych, ekologicznych warzyw oraz owoców.

100% natury

Produkty Agritur są niezwykle smaczne i aromatyczne. Przygotowane według tradycyjnych włoskich receptur. Ich składy są proste i naturalne. Kooperatywa nie używa w swoich przetworach konserwantów, aromatów ani barwników. Wszystkie warzywa i owoce używane do produkcji pochodzą wyłącznie z lokalnych upraw.  

Bez zagęstników

Przetwory Agritur przygotowywane są z zastosowaniem unikalnej technologii próżni. Pozwala ona na szybkie zagęszczanie owoców i warzyw przy użyciu niskich temperatur. Taka obróbka gwarantuje zachowanie koloru oraz wartości odżywczych w finalnym produkcie.

Agritur na ecowybrane.pl

W ofercie ecowybrane.pl znajdziesz szeroki wybór przetworów z manufaktury Agritur.  Proponujemy cztery linie wysokiej jakości, ekologicznych konfitur. Classic Bio z dodatkiem organicznego cukru trzcinowego, Top Bio – słodzone sokiem z winogron, Top Bio Gold, które w swoim składzie zawierają 100% owoców oraz Vellutate z dodatkiem octu balsamicznego z Modeny. Koleją linią produktów, na które warto zwrócić uwagę są doskonałe, gotowe sosy pomidorowe do makaronów. Bardzo aromatyczne, przygotowane z najwyższej jakości ekologicznych warzyw i ziół. Dostępne w wielu smakach do wyboru. Na koniec polecamy również pyszne naturalne miody oraz soki. Idealne dla dzieci i dorosłych.  

 

Zapraszamy na ecowybrane.pl!

Pokaż więcej wpisów z Marzec 2022

Polecane

pixel