DARMOWA DOSTAWA od 150 zł

Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Ekologiczne przetwory Prima Bio

( ilość produktów: 5 )

Coraz więcej osób zdaje sobie sprawę z tego, że jedzenie ma ogromny wpływ na zdrowie. Nie wystarczy jeść regularnie i nie tłusto, ale także ważna jest jakość posiłków, brak chemicznych dodatków, a nawet pochodzenie przetworów. Jeśli szukasz produktów warzywnych pochodzących z ekologicznych upraw, sięgnij po Prima Bio. To wyroby pochodzące z włoskich plantacji warzywnych, które od ponad 20 lat wykonywane są na podstawie tradycyjnych rzemieślniczych procesów przetwarzania.

Regionalne i ekologiczne przetwory Prima Bio

Ekologiczna farma Prima Bio położona jest w południowych Włoszech w pobliżu miasta Foggia na zboczu góry Rignano Garganic w pobliżu wybrzeża Adriatyku. Gorący morski klimat, wiele słonecznych dni w ciągu roku i znakomita gleba stanowią doskonałą mieszankę dla upraw. Dzięki takiemu zestawieniu sosy Primabio i inne przetwory powstają tylko z wysokiej jakości ekologicznych warzyw i owoców. Ich wyjątkowy smak i aromat, a także zdrowe składniki cieszą się popularnością nie tylko we Włoszech.

Farma Prima Bio jest w pełni ekologiczna, o czym zapewniają odpowiednie certyfikaty. Wszystkie przetwory pochodzą z upraw nawożonych naturalnie, a do przetwórni trafiają tylko owoce i warzywa zebrane na obszarze plantacji. Ścisłej kontroli podlega każdy etap przetwarzania, a procesy dobierane są z myślą o zachowaniu największej ilości składników odżywczych. Wszystkie przyprawy i dodatki także pochodzą z ekologicznych upraw, a do przetworów nie dodaje się żadnych substancji konserwujących i poprawiających smak. Dzięki temu otrzymujesz sosy o smaku i aromacie charakterystycznym dla włoskich potraw.

Produkty Prima Bio w sklepie Ecowybrane.pl

Oferta naszego sklepu zawiera szereg produktów Prima Bio, pochodzących wprost z Włoch. Znalazły się tu sosy do spaghetti i innych regionalnych dań, do których wykorzystuje się świeże pomidory koktajlowe wraz z dodatkami przypraw. Ponadto oferujemy przeciery z żółtych i czerwonych pomidorów bez skórki. Sporą część asortymentu stanowi klasyczne włoskie pesto, wykonane z suszonych pomidorów.

Wszystkie oferowane w naszym sklepie przetwory są wyrobami wegańskimi i nie zawierają żadnych dodatków glutenu. Dzięki temu można polecić je osobom odżywiającym się tylko produktami roślinnymi, a także mającym nietolerancję glutenu. Ponadto każdy wyrób z logo Prima Bio można z czystym sumieniem polecić smakoszowi włoskiej kuchni. Oferowane są w ekologicznych szklanych pojemnikach, ciekawie pakowanych i hermetycznie zamykanych w przetwórni Prima Bio.

pixel