DARMOWA DOSTAWA od 150 zł

Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Juchowo farm - ekologiczne produkty z Polski

( ilość produktów: 3 )

Juchowo Farm to wyjątkowa na polskim rynku marka zdrowych ziół, miodu i innych produktów spożywczych, będąca częścią Projektu Wiejskiego. Projekt ten od ponad dwóch dekad realizowany jest na bazie rolnictwa biodynamicznego. Czym jest rolnictwo dynamiczne i dlaczego produkty Juchowo Farm to gratka dla fanów naturalnych, zrównoważonych i organicznych produktów?

Rolnictwo biodynamiczne - stuletnia tradycja

Rolnictwo biodynamiczne to rodzaj ekologicznego rolnictwa, którego filarem jest rozwój kulturowy oraz agrarnym, nakierowany na przywracanie żyzności glebie. Tylko naturalnie żyzna, zdrowa gleba jest w stanie obfitować w ekologiczne, piękne i zdrowe warzywa i owoce, bez dodatków sztucznych nawozów i oprysków. Suszone zioła z Juchowa to przykład roślin, które uprawiane są na naturalnie żyznej ziemi. W ofercie marki znajdują się także dżemy, a także miód bio i hummus produkowany z pysznej, organicznej ciecierzycy.

Polski hummus bio z certyfikowanego gospodarstwa

Juchowo Farm cyklicznie poddawane jest kontrolom i certyfikacjom. Produkty spożywcze wytwarzane są pod czujnym okiem przedstawicieli Bioekspert - Jednostki Certyfikującej, upoważnionej przez Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi, a także przedstawicieli międzynarodowej organizacji Demeter, zajmującej się badaniem zgodności upraw z ekologicznymi standardami. Efektem tak rygorystycznych działań są w 100% organiczne warzywa, a w konsekwencji przepyszne produkty. Chociaż hummus kojarzony jest głównie z bliskowschodnimi klimatami, polski hummus bio z zachodniopomorskiej wsi to prawdziwy smakowy hit.

Juchowo farm - Największe gospodarstwo ekologiczne w Polsce

W ofercie Juchowo Farm znajdują się napary ziołowe, przyprawy, miody, soki, syropy, oleje, ekologiczne mąki i wiele innych, organicznych artykułów spożywczych. W asortymencie nie brakuje zdrowych słodyczy i przekąsek, a jego uzupełnieniem są naturalne kosmetyki. Polecamy zwłaszcza ziołowe herbatki Juchowo Farm, które wspaniale nawadniają organizm, działając kojąco na ciało i umysł. Są one fantastycznym prezentem dla każdego, kogo zdrowie i dobre samopoczucie są dla ciebie ważne.

W Ecowybrane.pl stawiamy na wyselekcjonowane, lokalne marki zdrowych produktów spożywczych, a także oryginalne produkty z innych zakątków Europy, wytwarzane w rodzinnych manufakturach, tradycyjnymi sposobami. Wybierając nasze produkty wybierasz zdrowie, proekologiczne nastawienie i wspierasz lokalne, małe biznesy. Juchowo Farm jest przykładem jednego z nich, a nasi klienci regularnie wracają do nas po produkty tej polskiej marki.

pixel