DARMOWA DOSTAWA od 150 zł

Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Naturalne syropy do lemoniady i oranżady

( ilość produktów: 1 )

Nic nie gasi pragnienia równie dobrze, jak lemoniada. To właśnie ten charakterystyczny napój z wody i soku cytrynowego jest niezrównany w czasie najcieplejszych letnich dni. Jeśli chcesz skutecznie gasić pragnienie i dodatkowo dbać o swoje zdrowie, wybierz syropy do lemoniady BIO. To produkty o smaku i składnikach odżywczych znacznie odbiegających od chemicznych wyrobów oferowanych w marketach.

W naszej ofercie znalazły się koncentraty przeznaczone do rozcieńczania z wodą sodową. Jedynymi składnikami produktów jest sok z cytryny i cukier trzcinowych. Do produkcji soku wykorzystywane są tylko cytryny dojrzewające na Sycylii i wyciskane natychmiast po zbiorach. Dzięki temu zachowują wszystkie składniki odżywcze i pozostają świeże przez wiele miesięcy po zakapslowaniu. Jedynym składnikiem konserwującym, który dodatkowo wpływa na poprawę smaku soku, jest cukier trzcinowy.

Oferowane koncentraty na sodę są w pełni ekologiczne i mają właściwości prozdrowotne. Świeżo wyciskany sok zachowuje najważniejsze bogactwo cytryny, a zatem witaminę C, która jest jednym z najmocniejszych przeciwutleniaczy. Właściwości cytryn sprawiają, że napój nie tylko świetnie gasi pragnienie, ale także pomaga wyregulować procesy trawienne czy poprawia odporność. Dzięki niewielkiej zawartości cukru trzcinowego, syropy do lemoniady BIO mają niską kaloryczność. Dzięki temu są jeszcze zdrowsze, lepiej orzeźwiają i nie powodują uczucia znużenia charakterystycznego dla napojów słodkich.

Syropy do lemoniady BIO w ofercie Ecowybrane.pl

W naszym sklepie znalazły się syropy do lemoniady BIO oferowane w niewielkich butelkach szklanych o zawartości 330 ml. Tyle soku przewidziane jest na przygotowanie 1,2 litra orzeźwiającego napoju. Taka pojemność butelki pozwala na wykorzystanie całego koncentratu do przygotowania napoju, dzięki czemu nie dojdzie do procesów fermentacji w soku, który pozostał otwarty na dłużej. Opakowanie z ciemnego szkła chroni sok przed promieniami słonecznymi, a po zużyciu nadaje się do recyklingu lub ponownego napełnienia.

W ofercie naszego sklepu znalazły się syropy do lemoniady BIO w różnych smakach. Dodatek naturalnego soku z imbiru lub bergamotki nie zmienia ekologicznego charakteru napoju. Pozwala jednak cieszyć się ulubionymi smakami i wprowadzić różnorodność w czasie przedłużających się upalnych dni. Wszystkie opakowania są szczelne, zawierają oryginalne przywieszki i mają gwarancję pochodzenia. Ponadto nasze soki BIO mają certyfikaty potwierdzające ich wegański i ekologiczny charakter, a także brak zawartości glutenu w napojach.

pixel