DARMOWA DOSTAWA od 150 zł

Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Sery i twarogi ekologiczne, bio

( ilość produktów: 6 )

W sklepie internetowym Ecowybrane.pl znajdziesz między innymi wysokiej jakości twarogi i sery ekologiczne. Oferujemy produkty pochodzące z najlepszych gospodarstw ekologicznych nie tylko z Polski, ale również z całego świata. Produkcja naszych serów odbywa się z poszanowaniem środowiska naturalnego. Nie stosuje się zatem żadnej chemii. Sery ekologiczne, w tym ser owczy, dostępne są u nas w wygodnych opakowaniach – po 150, 190, 230, 300 i 400 gramów. Z pewnością produkty te urozmaicą niejedno śniadanie, a także mogą stanowić świetny dodatek do dania głównego lub deseru.

Ser owczy, sery pleśniowe, twarogi...

Oferujemy różne gatunki serów. Znajdziesz u nas wersje zwarowe, czyli tworzone ze zwaru, w tym chociażby ser ricotta. Proponujemy też sery podpuszczkowe, przy produkcji których do mleka dodaje się podpuszczkę, czyli enzym trawienny odpowiedzialny za krzepnięcie mleka. W katalogu tego typu serów można znaleźć chociażby sery miękkie, w tym pleśniowe, sery półtwarde, w tym ser limburski, a także sery twarde, w tym ementaler, parmezan, cheddar oraz gouda. Inną kategorią serów ekologicznych są te kwasowe ukwaszane kulturami bakterii i mleka, czyli twarogi. Można też się spotkać z mieszankami, czyli połączeniem serów podpuszczkowych i kwasowych. Sery ekologiczne kwasowo-podpuszczkowe to między innymi serki homogenizowane oraz wiejskie. W sklepie internetowym Ecowybrane.pl oferujemy oczywiście wszystkie wspomniane rodzaje. Nasze sery bio cieszą się dużym powodzeniem wśród klientów, w tym prawdziwych smakoszy nabiału. Każdy prezentowany typ oferuje inne walory smakowe oraz aromaty.

Zdrowe sery ekologiczne

Nasze sery ekologiczne są bogate w składniki odżywcze potrzebne do prawidłowego funkcjonowania naszego organizmu. Znajdziesz w nich chociażby dużą dawkę wapnia i białka, a także witaminy z grupy B i D. Każdy raz na jakiś czas powinien sięgnąć po wysokiej jakości ser owczy, kozi lub tradycyjny z mleka krowiego, ponieważ są one źródłem budulca kości i dbają o piękne i zdrowe zęby. Odpowiednia dawka wapnia, białka i witamin przyda się przede wszystkim dzieciom w okresie wzrostu, ale również osobom starszym. Sery bio wykorzystasz także do różnych potraw. Parmezan oraz inne twarde sery sprawdzają się chociażby do dań włoskich. Bez nich nikt nie wyobraża sobie dobrego pesto, spaghetti z sosem bolońskim albo cannelloni pod sosem beszamelowym. Z kolei nasz eko-gzik stanowi idealne uzupełnienie typowego, poznańskiego dania, czyli pyry z gzikiem (ziemniaków z twarogiem). Wystarczy dodać do niego trochę cebulki, ugotować ziemniaki i obiad gotowy. Nasze sery twarogowe świetnie sprawdzają się także do dań słodkich, w tym naleśników.

pixel