DARMOWA DOSTAWA od 150 zł

Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Mięso ekologiczne i wędliny BIO

( ilość produktów: 5 )

Wybieraj tylko zdrowe mięso z certyfikatem BIO. Już po jednym kęsie poczujesz różnicę w smaku, a w dłuższej perspektywie zauważysz korzyści dla zdrowia. W naszym sklepie internetowym Ecowybrane.pl dostępne jest mięso i przetwory mięsne pochodzące z ekologicznych hodowli. Oferujemy produkty z certyfikatami potwierdzającymi ich jakość. Współpracujemy z gospodarstwami, dla których jakość produktu jest najważniejsza. Sprawdź dostępne w naszej ofercie mięso BIO.

Co to jest mięso ekologiczne?

Mięso ekologiczne jest pozyskiwane ze zwierząt wyselekcjonowanych gatunków i hodowanych na farmach niestosujących antybiotyków czy sztucznych pasz lub zawierających produkty GMO. W przeciwieństwie do mięsa produkowanego przemysłowo nie zawiera hormonów wzrostu czy innych leków.

Zwierzęta hodowane na farmach ekologicznych mają dostęp do wolnego wybiegu, rosną w swoim tempie i wypasane są na gruntach ekologicznych. To właśnie z nich pozyskuje się mięso BIO.

Czy mięso jest zdrowe?

Mięso jest najbogatszym źródłem białka, które jest niezbędne dla zachowania zdrowia człowieka. Niestety w dobie popularności hodowli przemysłowej jakość mięsa bardzo spadła. Zawiera niebezpieczne dla człowieka substancje podawane zwierzętom podczas ich hodowli.

Na szczęście wiele gospodarstw staje naprzeciw nieetycznym praktykom i oferuje mięso ekologiczne. Dostarcza ono nie tylko wysokiej jakości białka, ale także tłuszczów w odpowiednich proporcjach. Cechuje się również doskonałym smakiem. Zadbaj o swoje zdrowie, wybierając najwyższej jakości produkty mięsne. Wypróbuj dostępne w naszym sklepie mięso ekologiczne.

pixel