DARMOWA DOSTAWA od 150 zł

Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Smoothie BIO

( ilość produktów: 5 )

Wprowadzając organiczne smoothie do swojej diety, uzupełniasz jadłospis o skoncentrowane źródło cennych dla zdrowia witamin i składników mineralnych. W tej kategorii znajdziesz produkty ekologiczne powstałe z najwyższej jakości surowców pochodzących z upraw ekologicznych. To znaczy, że wszystkie owoce i warzywa wykorzystane do koktajli nie były pryskane ani nawożone chemicznymi środkami ochrony roślin. Wpływa to nie tylko na wyjątkowy smak gotowych produktów, ale także ich w pełni bezpieczny dla zdrowia skład.

Naturalne smoothie z organicznych owoców

W naszym sklepie Ecowybrane znajdziesz koktajle owocowe z jagód, gruszki, mango czy czerwonych owoców. Możesz sięgnąć także po kompozycje z warzywami, które stanowią idealne uzupełnienie drugiego śniadania w szkole czy w pracy.

Smoothie BIO dostępne w naszym sklepie pochodzą między innymi z oferty takich firm jak Bevande Futuriste – włoskiej marki specjalizującej się w wyrobach napojów ekologicznych.

Czy smoothie są zdrowe?

Smoothie BIO dostępne w naszym sklepie są prawdziwą bombą witaminową. Dzięki temu, że powstają z surowców ekologicznych i wolnych od GMO, a podczas ich produkcji nie korzysta się ze sztucznych barwników, konserwantów czy cukrów – są w pełni bezpieczne dla zdrowia. Mogą być z powodzeniem podawane osobom w każdym wieku, także dzieciom, dla których będą stanowiły wartościową przekąskę.

Smoothie czy sok – jakie są różnice?

W naszym sklepie znajdziesz nie tylko smoothie BIO, ale także soki BIO. Czym właściwie różnią się oba produkty? Smoothie jest gęstsze, ponieważ powstało ze zblendowanych, całych owoców. Ten sposób produkcji powoduje, że do gotowego produktu trafia znacznie więcej cennych składników pochodzących z owoców w tym białka i błonnik, których w wyciskanych soków nie ma. Jednak soki znacznie lepiej gaszą pragnienie i mogą stanowić dodatek do dań głównych.

Koktajle owocowe są także znacznie bardziej kaloryczne. Warto wziąć to pod uwagę przy układaniu jadłospisów. Mogą stanowić doskonałą propozycję na drugie śniadanie czy podwieczorek. Wypróbuj nasze smoothie oraz soki i przekonaj się o ich wyjątkowym smaku.

pixel