DARMOWA DOSTAWA od 150 zł

Znajdziesz nas na: BioBazar Warszawa ul. Żelazna 51/53

Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Bombonierki

( ilość produktów: 1 )

Czy chcąc cieszyć się nieskazitelnym zdrowiem, trzeba rezygnować ze słodyczy? Oczywiście, że nie! Kluczem do sukcesu jest ich staranny dobór. Chcąc zatem umilić sobie życie czekoladkami, należy sięgać po zdrowe, nieprzetworzone ich zamienniki, wolne od dużej ilości cukru oraz chemii. W sklepie Ecowybrane.pl oferujemy zdrowe słodycze, produkowane z najlepszych składników pochodzenia naturalnego, które nie zawierają szkodliwych związków chemicznych, barwników i konserwantów. Dzięki starannemu procesowi produkcji, są nie tylko bezpieczniejsze dla zdrowia, ale również zdrowsze, czego oczywiście nie można powiedzieć o popularnych słodkościach z dużych koncernów.

Bombonierki z mleka wielbłądziego dla fanów zdrowego odżywiania

Mleko wielbłądzie zdobywa coraz szersze uznanie wśród fanów zdrowego odżywiania oraz osób o specyficznych potrzebach zdrowotnych. Jest produktem o wyjątkowych właściwościach, które wykorzystano do produkcji czekoladek. Ma niską zawartość tłuszczu, które jest o połowę mniejsze niż w mleku krowim. Nie zawiera beta-laktoglobuliny, dlatego może być spożywane przez osoby uczulone na białko mleka krowiego czy z nietolerancją laktozy. Czekoladki z mleka wielbłądziego są bogate w nienasycone kwasy tłuszczowe, które jak wiadomo wywierają pozytywny wpływ na zdrowie człowieka. Wspierają funkcjonowanie układu sercowo-naczyniowego, ale również pomagają obniżyć poziom złego cholesterolu. Zawierają 10 razy więcej żelaza i 3 razy więcej witaminy C. Są polecane dla diabetyków, kobiet w ciąży i karmiących piersią, a także osób cierpiących z powodu alergii, Hashimoto czy autyzmu. Udowodniono również, że mleko z wielbłąda wywiera dobroczynny wpływ na pacjentów z zapaleniem wątroby oraz chorobami autoimmunologicznymi.

Wybierz bombonierki z mleka wielbłądziego jako zdrową alternatywę na przekąskę lub słodki dodatek do urodzinowego czy imieninowego podarunku. Z pewnością okażą się strzałem w dziesiątkę dla wszystkich dbających o prawidłowe funkcjonowanie swojego organizmu. Zamów już dziś na Ecowybrane.pl. Zapraszamy!

pixel