DARMOWA DOSTAWA od 150 zł

Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Kawa w saszetkach BIO

( ilość produktów: 1 )

Bardziej ekologiczną odpowiedzią na kapsułki do kawy jest kawa w saszetkach. W naszym asortymencie znajdziesz kawy palarni Caffe Pazzini. Najlepsza kawa w saszetkach pochodzi właśnie z tej firmy. Dostarczana przez nich kawa jest przygotowywana z najwyższej jakości ekologicznych ziaren oraz mieszanek z całego świata. Ich produkty wyróżniają się wyjątkowym aromatem oraz niezwykłymi smakami, które zadowolą najbardziej wymagających kawoszy. Saszetki są idealne do używania we włoskich ekspresach Ese 44 (średnica 44) lub w ekspresie kolbowym z wkładką.

Ekologiczna kawa w saszetkach

Kawa w saszetkach jest bardziej ekologiczną alternatywą w porównaniu do kapsułek z kawą. Nie generuje śmieci w postaci plastiku, który trudno przetworzyć. Saszetki są wykonane z pełni biodegradowalnego papieru filtracyjnego. Bibuły filtracyjne są jednorazowe, ale nie pozostawiają takiego zanieczyszczenia oraz śladu węglowego, jak plastikowe kapsułki. Dodatkowo produkty z tej serii posiadają certyfikat produkcji ekologicznej, który przyznawany jest żywności wyprodukowanej w Unii Europejskiej, spełniającej surowe normy. Produkty oznaczone "Euro liściem" spełniają surowe warunki dotyczące metody produkcji, przetwarzania, transportu i przechowywania.

Rodzaje kawy w saszetkach

W naszym sklepie znajdziesz saszetki pakowane po 10 sztuk lub możesz zakupić pojedyncze. Jest to świetna opcja, aby przetestować różne smaki i wybrać swój ulubiony. Dzięki pojedynczemu pakowaniu każdej saszetki kawa bio w pełni zachowuje swój niepowtarzalny aromat i smak. Do wyboru mamy tutaj kawy w saszetkach: Cialde Black Pods, Cialde Gold Pods oraz bezkofeinową wersję o nazwie Cialde Deca Pods. Opcja bezkofeinowa, to dobry pomysł dla osób, które kochają smak kawy, ale z różnych względów muszą wyeliminować kofeinę z diety, Cialde Black Pods to kawa o mocnym charakterze i intensywnym aromacie. Mieszanka składa się w 60% z kawy Arabica i w 40% Robusty. Cialde Black składa się z pięciu różnych rodzajów kawy, pochodzących z Ameryki Środkowej oraz Azji. Ziarna są palone oddzielnie, a następnie mieszane na zimno, aby zachować różne stopnie palenia. Jest to kawa idealna do wypicia o poranku, aby doładować akumulatory i cieszyć się zastrzykiem energii na początku dnia. Rozkoszuj się pełnią smaku! Nieco innym rozwiązaniem jest Cilde Gold, która ma słodki smak, jest lżejsza i zwieńczona przyjemną kwasowością. Jest to zdecydowanie bardziej wyrafinowana i delikatna mieszanka, charakteryzująca się zbalansowaną finezją aromatów i smaków.

pixel